Naše práce

Viete, čo je P18?

Viete, čo je P18?

TRNAVA / PREŠOV – V lete 2018 sa už po tretíkrát uskutoční Národné stretnutie mládeže v Prešove. Taká veľká akcia si vyžaduje veľa prípravy, organizácie, ale aj dobrej marketingovej stratégie. Je pre nás potešením, ale aj vývzou byť súčasťou tejto prípravy, pretože práve u nás vznikajú prvé propagačné materiály akcie. Plagáty, leták o verejnej zbierke, roll up bannery sa rodia pod našimi rukami. Organizačnému tímu ďakujeme za možnosť spolupracovať a prajeme veľa síl a trpezlivosti. S grafikou sa budete môcť zoznámiť už čoskoro. Sledujte NSM Prešov na Facebooku.

Otvorenosť
S našimi klientami sa bavíme otvorene. Narovinu si povieme požiadavky a predstavy oboch strán a počas realizácie prác komunikujeme o reálnom stave, dokončených veciach aj problémoch a otázkach.

 

 

Reklamná grafika

Reklamná grafika

Verte alebo neverte, dizajn predáva. Radšej si kúpite niečo, čo je dobré a pekne vyzerá ako to, čo je dobré a nijak nepritiahne váš zrak. Pripravíme vám grafiku, ktorá vám pomôže zažiariť tak na letákoch či bilboardoch, ako aj na sociálnych sieťach.

Promo video & Foto

Promo video & Foto

Ako by ste boli radi, ak by ste svojim zákazníkom mohli dovoliť dotknúť sa, vyskúšať si vašu službu či produkt. Video a foto majú k tejto skúsenosti najbližšie. Vymyslíme, natočíme, zostriháme a vypustíme video, ktoré ľudí chytí.

Videoklip

Videoklip

Oficiálny videoklip k piesni od kapely jUnity

Záznam prednášky

Záznam prednášky

Evanjelizačná prednáška na tt.chválach v Trnave

Netradičná video reklama

Netradičná video reklama

Krátky príbeh, ktorý je reklamou pre Dentálne centrum Limbová

Promo video

Promo video

Promo video pre projekt Trnavskej animátorskej školy

Klient

Klient

So službami som bol veľmi spokojný. Sám som vôbec nemal predstavu, ako by mala vyzerať reklama mojej firmy, ale chalani mi ochotne poradili, vymysleli viacero super nápadov a všetko zrealizovali. Môžem povedať, že moji zákazníci to ocenili.

Webové stránky

Webové stránky

Vaši klienti potrebujú o vás vedieť viac. Potrebujú sa o vás dozvedieť ešte predtým, než vás navštívia. Umožnite im spoznať vašu firmu na internete prostredníctvom stránky, ktorá ich vtiahne do vašej jedinečnej atmosféry.